Outsourcing sprzedaży Program Selgros Partner

Wspieramy BOSON w ramach outsourcing sprzedaży w projekcie Program Selgros Partner.

W ramach współpracy poszukujemy Partnerów do Programu Selgros Partner. Działania obejmują wysyłkę ofert, prowadzenie rozmów i spotkań, wycenę świadczeń, negocjacje cenowe i treści umów, a także przygotowanie raportów efektywności.

Outsourcing sprzedaży - Program Selgros Partner.

MR. HUB – Biznes HUB. Sprzedaż.

Program Selgros Partner, to unikatowy projekt dla firm, które w swoim wachlarzu usług posiadają ofertę dla rynku B2B – głownie SOHO i MŚP. Program jest również dobrym rozwiązaniem na promocję ofert dla Klienta detalicznego. Firma, która chciałby uczestniczyć w Programie przygotowuje dedykowaną ofertę dla Klientów Selgros Cash&Carry, która jest promowana w trzech głównych formach: digital, druk, działania bezpośrednie na halach Selgros Cash&Carry.

Digital obejmuje:
– promocję na stronie głównej Selgros i Programu Selgros Partner z wykorzystaniem banerów reklamowych,
– wysyłkę newsletterów i sms,
– promocję oferty na fanpage Selgros na FB.

Druk:
– druk i dystrybucję ulotek promocyjnych załączanych do gazetek promocyjnych Selgros Cash&Carry dostarczanym bezpośrednio Klientom,
– druk i dystrybucję ulotek promocyjnych ustalonych formatów przy kasach na halach Selgros Cash&Carry oraz w innych wskazanych miejscach.

Działania bezpośrednie:
– możliwość wynajęcia powierzchni postojowej przed wejściem/wyjściem danej hali Selgros Cash&Carry,
– możliwość ustawienia standu z obsługą za linią kas.

Wszelkie działania w ramach tej współpracy wykonywane są w imieniu i na rzecz BOSON, który ma wyłączność na obsługę Programu.