Platforma rezerwacji wizyt online

erz.pl – platforma rezerwacji wizyt online – śmiało stwierdzamy, że w przyszłości może to być konkurent serwisu ZnanyLekarz.

Z przyjemnością informujemy, iż podjęliśmy się wprowadzenia na rynek rozwiązania, które ułatwi wielu przedstawicielom z branży medycznej zarządzenie swoimi pacjentami.

erz.pl - platforma rezerwacji wizyt onlineSystem Rezerwacji ERZ.pl stworzył zespół profesjonalistów we współpracy z lekarzami. Zawiera wszystkie niezbędne funkcjonalności konieczne do efektywnego zarządzania wizytami pacjentów. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym umożliwia łatwy dostęp do systemu zarówno dla pacjenta jak i lekarza. Jest dostępny z poziomu wszystkich nowoczesnych urządzeń mobilnych – jedyny wymóg to połączenie z Internetem.

Certyfikat Bezpieczeństwa SSL 2.0

System posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL, dbający o bezpieczeństwo przesyłu danych.

Zgodność z GIODO

System rezerwacji spełnia wymogi przetwarzania danych osobowych zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Technologia Cloud

System opiera się na serwerach typu cloud, dzięki czemu jest on wydajny, bezpieczny oraz dostępny nawet przy dużym współczynniku odwiedzin.