Platforma rezerwacji wizyt online

erz.pl – platforma rezerwacji wizyt online – śmiało stwierdzamy, że w przyszłości może to być konkurent serwisu ZnanyLekarz.

Z przyjemnością informujemy, iż podjęliśmy się wprowadzenia na rynek rozwiązania, które ułatwi wielu przedstawicielom z branży medycznej zarządzenie swoimi pacjentami.

erz.pl - platforma rezerwacji wizyt onlineSystem Rezerwacji ERZ.pl stworzył zespół profesjonalistów we współpracy z lekarzami. Zawiera wszystkie niezbędne funkcjonalności konieczne do efektywnego zarządzania wizytami pacjentów. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym umożliwia łatwy dostęp do systemu zarówno dla pacjenta jak i lekarza. Jest dostępny z poziomu wszystkich nowoczesnych urządzeń mobilnych – jedyny wymóg to połączenie z Internetem.

Certyfikat Bezpieczeństwa SSL 2.0

System posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL, dbający o bezpieczeństwo przesyłu danych.

Zgodność z GIODO

System rezerwacji spełnia wymogi przetwarzania danych osobowych zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Technologia Cloud

System opiera się na serwerach typu cloud, dzięki czemu jest on wydajny, bezpieczny oraz dostępny nawet przy dużym współczynniku odwiedzin.

 

 

 

Call Now Button